Szilvásváradiak Budapesten

Népes társaság látogatott kedden Budapestre, ahol a főváros nevezetességeivel ismerkedhettek meg a kirándulás résztvevői.

Főleg nyugdíjasok kerekedtek útra kedden reggel a Szilvásváradért Alapítvány jóvoltából Budapestre, de az időseket általános iskolás diákok is kisérték az egész napos kirándulásra a fővárosba. Első körben a Szent István Bazilikát tekintették meg a csoport tagjai, majd a kiadós ebéd után autóbuszos városlátogatáson vettek részt. A nap zárásaként Horváth László országgyűlési képviselő jóvoltából a Parlamentet ismerték meg a szilvásiak, akik estére rengeteg élménnyel gazdagodva tértek haza településünkre.

A résztvevők ezúton is köszönetet szeretnének mondani a megszűnő Szilvásváradért Alapítvány képviselőjének, Jávori Eriknek és feleségének, Anikó néninek, akiknek köszönhetően díjmentesen vehettek részt az egész napos kiránduláson. Természetesen köszönet Horváth László képviselő úrnak, akinek köszönhetően a Parlamentet is meglátogathatták a vendégek.