Új hulladékgyűjtési rend lépett életbe

Tájékoztatjuk, hogy 2017. október 1-jétől a településen a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés alapján az NHSZ Észak-KOM Nonprofit Kft. látja el a hulladékgazdálkodási közszolgáltatást.

A hulladék gyűjtésében és elszállításában a PEVIK Közüzemi és Szolgáltató Nonprofit Kft. alvállalkozóként működik közre.
Ügyfélszolgálat: 3250 Pétervására, Tiszti sor 29.
Telefon : 36/368-445
Ügyfélfogadási idő és egyéb infó itt: PEVIK Kft.

A települési hulladék szállítási napja Szilvásvárad településen keddi napról csütörtökre változik! Kérjük az edényzeteket reggel 6.00 óráig a szállítási útvonalra kihelyezni szíveskedjenek. A hulladékgyűjtési napokat a költséghatékonyság érdekében módosítottuk az érintett településeken.

október

november

december

kommunális hulladékgyűjtés napja hetente 1x, csütörtökön

5,12,19,26

2,9,16,23,30

7,14,21,28

szelektív hulladékgyűjtés napja kéthetente, páros héten, csütörtökön

2,16,30

zöld hulladékgyűjtés napja havonta 1x,
a hónap második hetében, csütörtökön

12

9

7

üveg hulladékgyűjtés napja havonta 1x,
a hónap harmadik hetében, csütörtökön

26

23

21

Az eddigi gyakorlatnak megfelelően, a megtelt szelektív hulladékgyűjtő edényeket/zsákokat az adott napokon, kérjük kihelyezni a lakóingatlan elé. A szállítás alkalmával munkatársaink a kihelyezett zsák helyett új zsákot dobnak majd be a postaládába. Gyűjtési napokon bármilyen átlátszó zsákban kihelyezhetik a szelektív hulladékot. Amennyiben kommunális hulladékkal szennyezett az összegyűjtött zöld-, üveg- ill. szelektív-hulladék, a zsákokat nem áll módunkban elszállítani. A hulladékszállítással kapcsolatosan további tájékoztatást és információt kaphat a www.nhszeszakkom.hu honlapon.

Együttműködésüket köszönjük!

NHSZ Észak-KOM Nonprofit Kft.

A 2018. évi hulladékszállítási napok beosztása

Hulladékszállítási ügyfélszolgálat:

Ügyfélfogadási idő és egyéb infó itt: PEVIK Kft.