Bűnmegelőzési tájékoztató időseknek

Prevenciós előadássorozat indul a trükkös lopások, testi- és vagyonbiztonság, veszélyeztető tényezők megismerése céljából.

A Szilvásváradi Szociális Szolgáltató Központ (SzSzSzK) a Bélapátfalvai Rendőrőrssel közösen, prevenciós előadássorozata keretében, felvilágosító előadást tart az időskorú lakosság számára (trükkös lopások, testi- és vagyonbiztonság, veszélyeztető tényezők megismerése céljából), amelyre szeretettel várja az aktív korú népesség érdeklődőit is.
Előadás helyszíne és időpontja: Szociális Szolgáltató Központ épülete (volt polgármesteri hivatal, Miskolci út 7.), 2017. március 14. (kedd), 10:30 óra
A rendezvényt megelőzően ruhaosztást szervezünk 9 órától.
Tisztelettel: SzSzSzK dolgozói

A 2018. évi hulladékszállítási napok beosztása

Hulladékszállítási ügyfélszolgálat:

Ügyfélfogadási idő és egyéb infó itt: PEVIK Kft.