Európai Beruházási Terv rendezvénysorozat

A globális gazdasági és pénzügyi válság óta az EU-ban nagyon alacsony a beruházások mértéke. Európai szinten közös és összehangolt erőfeszítésekre van szükség ahhoz, hogy a csökkenő tendencia megforduljon.

E célból az Európai Bizottság elindította az Európai Beruházási Terv elnevezésű programját, hogy megfordítsa a kedvezőtlen trendet és Európát a gazdasági fellendülés útjára állítsa.
A Heves Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ szervezésében, a Heves Megyei Önkormányzat egy három helyszínen megvalósuló rendezvénysorozat keretében mutatja be az Európai Unió a gazdasági növekedés fellendítésére és a munkahelyteremtésre vonatkozó intézkedéseit Heves megyében.
A fórumsorozat keretein belül a következő időpontok és helyszínek közül választva számítunk részvételükre:
2017. március 21. (kedd) 10:00 Eger, Kossuth L. u. 9. Megyeháza, Barkóczy terem
2017. március 24. (péntek) 10:00 Gyöngyös, Belváros tér 7. Bori Mami Étterem
2017. április 6. (csütörtök) 10:00 Heves, Erzsébet tér 2. Polgármesteri Hivatal

A rendezvény programja:

10:00 Köszöntő
10:15  Az európai beruházási terv a vállalkozások szemszögéből
Előadó: Dr. Zúgó Liliána, gazdasági elemző
Európai Bizottság Magyarországi Képviselete
11:00  Vállalkozás-finanszírozási lehetőségek a K&H-nál
Előadó: Kovács Viktor Zoltán, KKV szegmens marketing főosztályvezető
K&H Bank
11:30 A TOP pályázati lehetőségei a munkahelyteremtés tükrében
Előadó: Domján Róbert, osztályvezető
Heves Megyei Önkormányzati Hivatal, Területfejlesztési és Területrendezési Osztály
12:00 Kérdések – válaszok
12:30 Büfé-ebéd
A programváltozás jogát fenntartjuk!

A Heves Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ szeretettel meghívja Önt a három helyszín egyikén megrendezendő tájékoztatójára. A rendezvényen a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük részvételi szándékát a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen vagy a 36 521 480-as telefonszámon jelezze!

Tisztelettel kérjük segítségét abban, hogy a településükön tevékenykedő gazdálkodó és civil szervezetek minél nagyobb számban értesüljenek a rendezvényről!

Heves Megyei Europe Direct Tájékoztató Központ
Eger
Kossuth L. u. 9.
Tel: 36 521 480; 30 925 11 54"