I. Szilvásváradi Adventi Ablak Kalendárium

Csapatok jelentkezését várjuk a játékra!

A szilvásváradi ÍRISZ Művészeti, Sport és Természetvédelmi Alapítvány a közösség építő erejében bízva meghirdeti az I. Szilvásváradi Adventi Ablak Kalendáriumot, ily módon meghitté téve az adventi készülődés napjait. Töltsük meg kicsinyke falunkat ünnepi fényekkel és szeretettel! Időpont: 2022. december 1 - december 24.

Várjuk a lelkes jelentkezőket, 2022. november 25-én este 20:00-ig, akik vállalják, hogy ablakukat, ajtójukat vagy kapujukat feldíszítik, a kapott számot elkészítve ünnepi fényekkel megvilágítják.

A karácsonyi manók is résen lesznek, meglepetéssel készülnek minden fényárban úszó adventi ablaknál!

December 1-től indul az ablakok keresése, amihez minden délelőtt kis segítséget adunk, merre legyen az aznapi séta. Miután sikeresen rátalált valaki az ablakra, ajtóra, kapura, készítsen egy fényképet, amit az ÍRISZ Alapítvány facebook oldalára a napi poszt alá lehet feltölteni. A fényképet mindenki saját ízlése szerint készítheti el, akár önmaga, gyermekei, családtagjai is szerepelhetnek rajta.

FIGYELEM! Lelkes csapatok (2-4 fő) jelentkezését is várjuk az ablakvadászathoz! A legtöbb adventi kalendáriumos ablakot, ajtót, kaput lefényképező és privát üzenetben elküldő csapat, szilveszteri ajándékcsomagot kap!

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet 2022. november 25., 20 óráig:
- Itt, az ÍRISZ Alapítvány Facebook oldalán privát üzenetben,
- Csankné Seregély Mercédesznél a 06-30/514-1492-es telefonszámon vagy privát üzenetben.

Technikai információk:
- Jelentkezéskor kérjük megadni az alábbi adatokat: név, telefonszám, utca, házszám!
- Ablakvadász csapatok jelentkezésekor kérjük megadni: csapat nevét, létszámát, valamint a résztvevőket!
- A kisorsolt számot minden jelentkező november 25-e után kapja meg, amit az adott napon megvilágítva, jól látható helyre kell kihelyeznie!
- A kivilágított ablakok, ajtók, kapuk képeit javasoljuk 19:00 után feltölteni, hogy mindenkinek meglepetéssel teli, izgalmas sétája legyen!

Reméljük, hogy ezzel az adventi élő kalendáriummal hozzájárulunk az ünnepi készülődés varázsához és közelebb kerülünk egymáshoz, szeretteinkhez!

Képek forrása: Pinterest