Álláslehetőségek Szilvásváradon

Folyamatosan frissülő tartalom!
Figyelje naponta!

FRISS!!!FRISS!!!FRISS!!!
Munkaadó: Magyar Posta Zrt.
Állás: Helyettes postai kézbesítőt keresnek a szilvásváradi postahivatalba
Feltételek:
- 18. életév betöltése
- erkölcsi bizonyítvány
Kapcsolat: +36 36 355 101

Munkaadó: Szilvási Oázis Kft.
A szilvásváradi büfébe szakképzett eladót keresek! Állandót és alkalmit is!
Fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várom.

Munkaadó: Hegyi Panzió
Állás: Alkalmi munkára keresünk takarítónőt, és reggeliztetőt.
Tel: 06-30-465-2035

Munkaadó: Szilvás 2001 Bt.
Állás: Asztalosokat keresünk bélapátfalvai (ipari park) munkavégzésre. (Pályakezdők is jelentkezhetnek!)
Tel.: +3630/197-4848

Munkaadó: Bóna János
Állás: A korábbi Tóbiás-tanyára keresnek intéző/gondnokot, lehetőleg gépkezelői szakképesítéssel
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36 70 23 49 704

A Szilvásváradi kalandpark és élménybázis ifjúsági szálláshely munkalehetőséget kínál dolgozni akaró sportos fiatalemberek számára.
Munkavégzés helye Szilvásvárad és környéke.

Munkaadó: Lokomotív Étterem és Pizzéria
Állás: szakács, konyhai kisegítő, felszolgáló és pultos
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 0630/858-30-80

Az Állami Ménesgazdaság Szilvásvárad az alábbi munkahelyekre és munkakörökre munkatársat keres:
- Csipkéskúti Csikónevelő Telephelyére lótenyésztőt (Lovaglásban, fogathajtásban való jártasság előnyt jelent)
- Szilvásváradi Lipiaci Lovasközpontba lovasoktatót, belovaglót és lóápolót
Önéletrajzokat elektronikusan a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre várjuk.

Munkaadó: Szilvásvárad Község Önkormányzata
Állás: fizikai munkás
Megjegyzés: közfoglalkoztatás
Tel.: 36/816-233 (26-as mellék)